foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

DzieńRodziny2022

     W czwartek, 9 czerwca w WTZ odbyło się Integracyjne spotkanie rodzinne.
 
   Po oficjalnym powitaniu zebranych gości i rozpoczęciu spotkania przez Kierownik WTZ, Panią Monikę, rodzice i opiekunowie mieli okazję zwiedzić nowy budynek WTZ-u.
Po zapoznaniu się w warunkami lokalowymi warsztatu, odbył się integracyjny grill połączony z słodkim bufetem w którym znalazły się pyszności przygotowane przez pracownię gospodarstwa domowego.
Gdy każdy z uczestników spotkania nabrał sił, odbyły się rodzinne, integracyjne konkursy – familiada, test znajomości wiedzy o członkach rodziny i swoim domu.
Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowego nagrody, upominki.
 
    Rodzinne integracyjne spotkanie dostarczyło wszystkim wiele miłych wrażeń, pozwoliło pogłębić wzajemne relacje oraz bliżej poznać się rodzicom, uczestnikom i kadrze pracowników WTZ-u.
 
 

Pracownie

2022 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved