foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 1 5 procent CMYK scaled

Przekaż 1,5% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

MieszkanieTreningoweKuchnia    Firma dr. Gerard w tym jeszcze roku zasponsorowała zakup mebli kuchennych do Mieszkania Treningowego. Jest to kolejny krok przybliżający Stowarzyszenie do realizacji głównego celu jakim jest uruchomienie Mieszkań Treningowych.

W ramach otrzymanych środków stowarzyszenie wyposażyło kolejne pomieszczenie Mieszkania Treningowego. Do pokoju dziennego został zakupiony zestaw mebli kuchennych.

     Stowarzyszenie z własnych środków dokupiło zlewozmywak z baterią i płytę indukcyjną, aby uzupełnić brakujące elementy kuchni. W dalszym etapie stowarzyszenie zamierza wyposażyć jeszcze jeden pokój dla osób z niepełnosprawnością i pokój dla opiekuna oraz dalej doposażać pokój dziennego pobytu, który będzie miejscem wspólnego spędzania czasu i przygotowania posiłków. Do celowo w mieszkaniu ma przebywać pięć osób z niepełnosprawnością.

     Głównym celem Mieszkania Treningowego jest usamodzielnianie życiowe osób z niepełnosprawnością, polegające na uczeniu, wspieraniu, rozwijaniu, usprawnianiu czynności i umiejętności niezbędnych w samodzielnym funkcjonowaniu.

Więcej zdjęć w galerii.

     

Pracownie

 Krawiecksa Justyna

KRAWIECKA


Plastyczna Ania

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO


 

FlorystycznoOgrodnicza

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Prac.Gosp.dom

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa nowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna Ewelina

 PLASTYCZNA


 Rehanilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


Psycholog

GABINET PSYCHOLOGA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved