foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Jarmark Wielkanocny2022     W niedzielę, 3 kwietnia delegacja Instruktorów zaprezentowała WTZ podczas Jarmarku Wielkanocnego, który odbył się na Placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim.
     Wiosenno-zimowa aura przyciągnęła wielu gości. Wśród licznych wystawców znaleźli się artyści, rzemieślnicy, twórcy lokalnych i regionalnych produktów oraz sztuki ludowej prezentujących rękodzieło artystyczne, palmy, pisanki, stroiki wielkanocne oraz świąteczne przysmaki.
     Kiermasz WTZ cieszył się dużym zainteresowaniem, a osoby odwiedzające nasze stanowisko mogły porozmawiać na temat metod, technik i prac rękodzielniczych, które stosowane są przez Uczestników i Pracowników naszego Warsztatu.

 

Pracownie

2022 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved