foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 1 5 procent CMYK scaled

Przekaż 1,5% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

WarsztatyFilmowePiotrPręgowski23   Pogłębialiśmy umiejętności aktorskie oraz poszerzaliśmy wiedzę na temat pracy na profesjonalnym planie filmowym wraz z Piotrem Pręgowskim.
 W czwartek, 21 września grupa uczestników wybrała się do Białej Podlaskiej na warsztaty filmowe zorganizowane przez WTZ Caritas Diecezji Siedleckiej. Prowadzącym był polski aktor Piotr Pręgowski.

 

   W czasie warsztatów mieliśmy okazję poznać charakterystykę pracy – jak dostać się na plan, kto pracuje na planie filmowym, a kto zdjęciowym, ile trwa dzień na planie filmowym, jak długo kręci się i montuje film, jakie są koszty produkcji serialu, filmu nisko i wysokobudżetowego. W trakcie swobodnej dyskusji z Panem Piotrem mogliśmy dowiedzieć się jak wygląda dzień z życia aktora, jakie są pasje i zainteresowania.
   W drugiej części warsztatów odbyła się rozgrzewka, ćwiczenia dykcji, emisji głosu po których chętne osoby mogły odegrać zaaranżowane scenki filmowe.
 Spotkanie rozbudziło wśród uczestników warsztatów nowe pasje, zainteresowania, dostarczyło mnóstwa pozytywnych wrażeń, a także pozwoliło jeszcze bardziej docenić ciężki zawód i pracę aktora.

 

Pracownie

 Krawiecksa Justyna

KRAWIECKA


Plastyczna Ania

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO


 

FlorystycznoOgrodnicza

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Prac.Gosp.dom

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa nowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna Ewelina

 PLASTYCZNA


 Rehanilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


Psycholog

GABINET PSYCHOLOGA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved